Kontakt

 
 
 
Pro pořadatele
 
Nabídka
Repertoárový list
 

 

Objednávka koncertů:

vedoucí souboru:

Jan Adamec

adresa:

Moravičany 228, 789 82 

tel.:

+420 605 420 038

e-mail:

a.m.ulet@seznam.cz
 
HUDEBNÍ PRODUKCE a DRAMATURGIE:

ADAMCŮ MÚZICKÝ ÚLET  občanské sdružení, nezisková organizace

se sídlem:

Moravičany 228, 789 82

IČ:

27058450

e-mail:

a.m.ulet@seznam.cz

 

 

Skupinu A.M.Úlet lze objednat v těchto variantách:

 

A.M.Úlet - klasická sestava

A.M.Úlet - NAHLAS

A.M.Úlet - Adamcovi (Addams Family)

KATAPULT cover band

Madalen 2008

 

 

Nabízíme také:

- adventně vánoční program a duchovní koncerty vhodné do chrámů a kaplí.

- výchovné koncerty pro školy,  nápravně výchovná zařízení a věznice.

- rodinné párty s revivalovým programem (Vlasta Redl, Čechomor, Buty, Fleret, Žlutý pes, Ivan Hlas, Vladimír Mišík, .....taneční repertoár vhodný pro všechny generace)

 

Organizačně zajišťujeme:

moderátorské služby a dodání hudebních dramaturgií na klíč: (Městské kulturní akce, promenádní koncerty, kulturní léta, vánoční koncerty, pořady pro seniory, Dny matek, akce Mikroregionů, Dny obcí, Firemní párty a Dny otevřených dveří, kulturně-sportovní akce, akce s duchovní tématikou, atd.....)

 

Po technické stránce nabízíme:

ozvučení, zastřešení pódia 3x9m ( 3x party stan 3x3m), osvětlení pódia, reprodukovaný přenos hudby CD, MP3, mluvené slovo - 2x bezdrátový mikrofon.

 

Varianty vystoupení:

A.M.ÚLET

(Klasik)

Vystoupení klasické sestavy A.M.Úletu v obsazení 2 akustické kytary, housle, baskytara. Jedná se o čistě autorskou hudbu. Zvuk A.M.Úletu čas od času bývá obohacen o percussion, conga, cajon a didgeridoo Arima Shankara. Tato verze je vhodná především pro klubová vystoupení, vernisáže, městské kulturní akce, výchovné koncerty pro školy, vánoční koncerty či duchovní setkání. Konkrétní požadavky na ozvučení včetně rozestavení muzikantů ukazuje stageplan.

 

Délka vystoupení: 50 - 120 minut.

A.M.ÚLET

(NAHLAS)

POPROCK skupina v obsazení akustická a elektrická kytara, baskytara, bicí, klávesy a elektrické housle. Repertoár je vhodný především pro městské kulturní slavnosti, sportovní akce, motorkářské srazy, Beerfesty a obecně akce většího charakteru.

 

A.M.Úlet (Nahlas):

Janek Adamec, akustické kytary, Peter Diviš - elektrické kytary, Jarda Kuba - klávesy, Blanka Adamcová - elektrické a akustické housle, Jan Dobiáš - 5 strunná baskytara, Aleš Rozsypal - bicí, percussion

 

Délka vystoupení: 120 minut

 

 

ADDAMS FAMILY

 

Akustické vystoupení Janka, Blanky, Markéty a Magdalény Adamcové vhodné na vernisáže, komorní akce, menší klubová vystoupení, svatební a duchovní obřady, v repertoáru kromě vlastní tvorby v netradiční úpravě i převzaté písně známých interpretů......i v gospelových úpravách.

 

Délka vystoupení:  50 - 90 minut.

KATAPULT

cover band

 

KATAPULT cover band je soubor ostřílených rockerů, kteří s pokorou a precizností sobě vlastní hrají repertoár pánů Říhy a Šindeláře z období nejslavnější doby Katapultu. Program je nabitý energií a publikum to této partičce vřele oplácí. Vhodné na městské slavnosti, Beerfesty, Srazy motorkářů i do klubového prostředí.

 

Délka vystoupení: 50 - 90 minut.

 

MADALEN 2008

 

Madalen 2008 je synonymem pro vokální dívčí countrybluegrassovou kapelu s nástrojovým obsazením kytary, housle, mandolína, kontrabas. V repertoáru je kromě autorských písní členů Madalen 2008 i přepracované hity amerických country hvězd jako Alison Krauss, skupina Nickel Creek, Rhonda Vincent, Claire Lynch a další.... s pěknými českými texty.

 

Délka vystoupení: 50 - 90 minut.

 

 

 

Copyright © 2006 amulet.ic.cz

Designed by: jan.dobias@post.cz